6376 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun ödemelerinin uzatılması

Kısa süre önce çıkan vatandaşa büyük kolaylık getiren 6376 sayılı yeniden yapılandırma kanununu ile bir çok vatandaş borcunu düzene sokarak geçmiş borçlarını ödemede kolaylık hakkı kazanmıştı. Fakat ödemeyi zamanında yapamayan vatandaşların 6376 sayılı kanun ile gelen af hakkı iptal olmuştu . Kısa bir süre önce açıklama yapan yetkililer bu sürenin uzatılmasına karar kıldı.

 

Henüz yasalaşmayan ve resmi gazetede yayınlanmayan süre uzatımı hakkında , ödemelerini yapamayan vatandaşların ve ödemelerini yapmış olan vatandaşların isteklerine göre mayıs ayının sonuna kadar ödemelerini yapıp taksit öteleme şansının olacağı belirtirmiştir.

 

Chatyap yönetimi bu konu hakkında alo maliyeyi arayarak şu bilgileri almıştır ;

 

Söylentiler doğrudur . Ama henüz resmi gazetede ne yayınlanacak belli değildir. Bu esnada ödemesini düzenli yapanlar ödemeye devam etmeli, aksi bir durumla karşılaşmamak için bunu göz önünde bulundurmalıdır.

 

Yeni bir açıklama olduğunda yada kesinleşen bir durumda sizlere buradan açıklama yapacağız.

www.chatyap.web.tr ekibi .

Posted in Haber | Tagged , , , | 1 Comment

Pasif gay sohbet odalari

Bugünden itibaren Gay Sohbet bu akilli telefonlar ve tabletler için de. Arkadaslarinizla sohbet ve telefon ile direkt olarak herhangi bir zamanda Gay Sohbete giris yapabilirsiniz!
herhangi bir mobil cihaz için vb Android, iPhone için IOS gibi tüm isletim sistemleri için
Eger evinize hatta odadan, ne zaman ve istediginiz nasil chatyap.web.tr baglanabilir, ama ayni zamanda dis eklendi ve girilen kaç yeni kullanici kontrol etmek için: Hayir daha fazla PC veya dizüstü baglamak için ev almak için bekleyen oda, bu yüzden birçok kisi ile bir toplulugun parçasi duygu nihayet yeni takim arkadaslari ile degil, ayni zamanda üzerinde 40, genç ve zaman geçirmekten sohbet ve birçok gençleri tanimak için!

Posted in Genel | Leave a comment

kullanim kosullari

Chatyap.web.tr, deneyimlerinizi iyileştirmek ve kişiselleştirmek için veri kullanımı dahil olmak üzere sunduğumuz ürünlerimizi sağlamak üzere topladığımız verileri kullanır. Ayrıca hesabınız, güvenlik güncelleştirmeleri ve ürün bilgileri hakkında sizi bilgilendirmek gibi konularda sizinle iletişime geçmek için verileri kullanabiliriz. chat ve sohbet gibi kendi ürünlerimiz veya üçüncü tarafların sunduğu ürünler için daha uygun reklamlar gösterilmesine yardımcı olmak için de verileri kullanırız. Buna karşın e-postalar, sohbetler, görüntülü aramalar veya sesli mesajlarda söylediklerinizi ve belgelerinizi, fotoğraflarınızı veya diğer kişisel dosyalarınızı size uygun reklam sağlamak üzere kullanmayız

Privacy

kisisel verilerin kullanımı chatyap.web.tr
web sitelerimizi ve çevrimiçi hizmetlerimizi sağlamak ve veri toplanmasına yardımcı olmak üzere tanımlama bilgileri (cihazınıza yerleştirilen küçük metin dosyaları) ve benzer teknolojiler kullanır. Tanımlama bilgileri, diğer özelliklere ek olarak tercihlerinizi ve ayarlarınızı saklayabilmemizi; oturum açabilmenizi, ilgi alanına bağlı reklam sağlamamızı, sahtecilikle mücadele edebilmemizi ve web sitelerimizin ve çevrimiçi hizmetlerimizin nasıl performans gösterdiğiniz analiz etmemizi sağlar. chatyap.web.tr uygulamaları, chatyap ‘ta yer alan reklam kimlikleri gibi farklı tanımlayıcıları benzer amaçlarla kullanır

Kişisel Verilerinizi Paylaşmamızın Nedenleri

Kişisel verilerinizi izninizi alarak veya talep ettiğiniz ya da izin verdiğiniz herhangi bir işlemi tamamlamak veya ürünü sağlamak için gerekli olduğu şekilde paylaşırız. Yasa gerektirdiği zaman veya yasal sürece yanıt vermek üzere müşterilerimizi, yaşamları, ürünlerimizin güvenliğini ve chatyap.web.tr haklarını veya mülkiyetini korumak için chatyap.web.tr’un denetimindeki bağlı kuruluşlar ve yan kuruluşlar ile veri paylaşırız.
bize ulasın’e-mail a info@chatyap.web.tr.

Posted in Genel | Leave a comment

Adaletin Şafağı 2016

batman-v-superman-adaletin-safagi-batman-v-superman-dawn-of-justice-2-fragman_8672033-9150_1280x720

Vizyon Tarihi:
25 Mart 2016

Yapımı :
2016 – ABD

Tür :
Bilim Kurgu , Aksiyon , Fantastik , Macera

Yönetmen :
Zack Snyder

Oyuncular :
Henry Cavill , Ben Affleck , Jeffrey Dean Morgan , Gal Gadot , Lauren Cohan

Senaryo :
David S. Goyer , Chris Terrio

Yapımcı :
Christopher Nolan , Charles Roven

Diğer Adı :
Batman vs. Superman

Posted in galeri | Leave a comment

İkinci El Araba Alımlarında dikkat?

Araç, artık zevkten veya lüksten dışarı çıkıp, ihtiyaç hali almıştır. Bu nedenle, ikinci el piyasasındaki canlılık hepimizin gözüne çarpıyor. Nedeni ise, sıfır araçlardaki uçuk fiyatlar veya herkesin 30.000 veya 40.000 gibi meblağlar veremeyecek durumda olmasıdır. Öyle ki, asgari ücretle geçimini sağlayan insanların da arabaya ihtiyaç duyacağı bir dünyada yaşıyoruz. İkinci el araç alımlarında dikkat edilmesi gereken konulara değineceğiz. Bunların başında, aracın yaşı, modeli, markası gelmektedir. Aracınızın kaç yaşında ve hangi model/marka olduğuna öncelikle karar vermelisiniz. Bu kararı tam kesin yargılarla kurmamış olsanız bile, en azından birkaç seçeneğe indirebilirsiniz. Ardından, aracınızı bulabilirsiniz. Bulduktan sonra, sizler için önemli olan ilk aşama aracın motoru ve kaportasıdır. Aracın motorunun durumunun iyi olması gerekir. Size masraf çıkartmaması için, dikkat etmelisiniz. Aldıktan sonra satışta sorun yaşamamak ve sağlam bir yürüre sahip olması için ise, kaportasının sağlamlığına ve kazasız olmasına dikkat etmelisiniz. Sizi uğraştırmayacak ve sorunlarla soğutmayacak araçlar almak için bu özelliklere dikkat etmelisiniz.

Posted in Genel | Leave a comment

Aşk ve İnsan

Çoğu zaman farklı anlamlar yüklenen, çoğu zaman ise gerçekten olmadığı halde adının zikredildiği yegane ve en büyük duygulardan birisidir, Aşk.. İnsan hayatında olduğu zaman büyük bir nimet gibi görünüp, aslında hayatınızdan belli bir kısım alıp götürmeyi kabullendiğiniz aşkın, kesin bir yanıtı veya tanımımı yoktur. Her insanın yaşadığı olaylar ve hissettikleri duygular karşılığında, kısa yoldan kaçış için kullandığı temel kavramdır. Aşk, sadece bir insana değil, herhangi bir nesne veya ilahi bir varlığa da duyulabilir. İnsana duyulan aşk, büyük ölçüde sevgili olmayla doğru orantılı karşımıza çıkmaktadır. Diğer aşklar ise, özellikle Allah’a olan aşk ve nesnelere duyulan büyük sevgiler olarak bizleri etkilemektedir. Aşık olmanın belirtileri arasında gösterilen aşırı bağlılık, hayranlık gibi etkiler ise, büyük ölçüde aşkı tetikler ve insanları buna inandırmak gibi bir yükümlülüğe sahiptir. Gelmiş geçmiş en büyük aşklara baktığınız zaman, genellikle karşıt cinsten insanların olduğunu görüyoruz. Örnek verecek olursak; Ferhat ile Şirin veya Leyla ile Mecnun olabilir. Bu yüzdendir ki; Aşk, yalnızca insanın insana olanı şeklinde yorumlanır.

Posted in Genel | Leave a comment

Ücretsiz Sohbet

Teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki, hızında takip etmek gibi bir şansımız olmuyor. Ücretsiz sohbet siteleri de, bu teknolojik faaliyetlerden nasibini alıyor. Geçtiğimiz yıllara nazaran, daha sağlam ve daha iyi hizmet sunan ücretsiz sitelerle karşılaşabiliyoruz. Daha öncelere bakarsak eğer, sitemizde olduğu gibi ücretsiz sohbet olanakları yerine, yalnızca ücretli olan siteler kaliteli olurdu. Ama artık, herkesin yararlanabilmesi ve faydalanması için açılan siteler mevcuttur. Bizim sitemizde ise, Türkiye’nin her bölgesinden insanlar bulunuyor ve hepsinin tek bir amacı var; sohbet. Sizlerinde amacı sohbet etmek ise, doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Gençlere ve olgunlara özel olarak açılan odalardaki sohbetlere, sizlerin kafasına uygun olan bölümünden katılabilirsiniz. Ayrıca anlaşabildiğiniz insanlarla da, özel sohbetlere girebilirsiniz. Ücretsiz olarak hizmet veren sitemizde, yalnızca sohbete ulaşabilirsiniz.

Posted in Sohbet Bul | 3 Comments

Saç Tebeşiri Nedir Nasıl Kullanılmalıdır?

Uygulama yaparken üstünüzün kirlenmemesi için eski bir t-sirt ya da havlu kullanınız.
Saç tebeşirini kullanmaya başlamadan önce saçınızı su yarduımı ile nemlendiriniz.
Seçtiğiniz rengi saçlarınıza yukarıdan aşağıya doğru sürerek uygulayınız.
Saçınızı ütü, maşa ya da saç kurutma makinesi ile kurutunuz. (Maşa daha iyi olur)
Ekstra dayanıklılık ve şekil verebilmek için saç spreyi kullanabilirsiniz.
Tebeşiri saçlarınıza uyguladıktan sonra saç fırçası kullanmayınız.
Tebeşiri kullandıktan sonra su ve yağmurdan kesinlikle uzak durup korunmalısınız.
Saç tebeşirini temizlemek için saçınızı şampuan ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Sarı saçlarda bazen 2 kere yıkama yapmak gerekebilir

Posted in Genel | Tagged , , , | Leave a comment

Yeni Nesil Sohbet

Turkiyenın Yenı nesıl Sohbet sitesi Chatyap.web.tr kullanıcıları ıcın yenı hızmetlerı ucretsız olarak sunuyor kameralı platformda arkadaslarınızla ucretsız olarak konusabılır yenı asklara yelken acabılırsınız sohbetten hıc kopmak ıstemeyeceksınız , gelısen ınternet teknolıjısınde sahte paravan sıteler yuzunden sohbet ortamı sekteye ugrasmıs durumdada olsa chatyap.web.tr bu hızmetı sıze layıkı ıle gerceklestırmeye ozen gostermekte, farklı platformlarında gelıstırmesıyle android ios gıbı cepte ve tablettede sohbete ara vermeden devam etme sansına sayıpsınız ustelık bu hızmetımızde ucretsız tamamen kullanıcı odaklı bır polıtıka ıle calısan sıtemız sızlerın keyıflı dakıkalar gecırmesı ıcın var gucuyle calısmakta ve nezıh bır ortamı sızlere sunmaktadır

Posted in Sohbet Bul | 1 Comment

Trabzon

Trabzon Chat Sohbet Ülkenin kuzeyinde yer alan, Karadeniz’e sıfır konumu ve Milliyetçi kişiliğiyle tanınan şehirdir Trabzon. Önde gelen ilçelerinden bahsedecek olursak; Akçaabat, Maçka, Of, Sürmene, Tonya ‘yı sayabiliriz. KTÜ yani Karadeniz Teknik Üniversitesini de bünyesinde barındırıyor. En az 4000 yıllık bir geçmişi olduğunu bilinmektedir. Konumu itibariyle de yüzyıllarca tüm Dünya’nın dikkatini üzerine toplamış ender şehirlerden biridir. Yıl boyunca, ziyaret amaçlı, gezi amaçlı ve daha bir sürü sebepten, yerli yabancı tüm tursitler şehre akın etmektedir. Örneğin, doğuda yaşayanlar için en yakın deniz sayılıyor. Bu nedenle de ara ara ziyaret ediliyor. Gezilecekte bir sürü yeri var Trabzonun. Haghios Eugenius Kilisesi, Ayasofya Kilisesi, Santa, İmaret Deresi Su Kemeri, Trabzon Kalesi ve Sümela Manastırı gibi bir sürü gezilmelik, görülmelik mimari esere sahiptir. Ziyaretlerde bunların da etkisi olmaktadır. Yiyeceklerine bakarsak, hamsinin her türlü yemeğini yapabilirler. Izgarasını, salamurasını, haşlamasını, çıtlatmasını, ekmeğini, çorbasını.. Yani hamsi ile yapılabilecek her türlü yemeği yapabilirler. Tatlıları ise, Balkabağı tatlısı, laz böreği ve elbette hamsiköy sütlacıda bu tatların arasında yer alıyor. Ülke tarımına da ciddi şekilde yararı olan Trabzonda, Çay, patates, fındık, mısır ve tütün gibi bir çok tarım ürünü yetiştirilmektedir. Sizlerinde ziyaretini hak eden bu şehri, fazla bekletmeyin.

Posted in Sohbet Bul | Tagged , | Leave a comment